Apie

Audronė Žvaigždika – astrologė, Reiki Meistrė

zvaigzdikaPadėka
Kelionė Kosmosu begalinė, ir toj nedidelėj amžinybės atkarpoj, kurioje dabar esu, sutikau daugybę nuostabių žmonių, Mokytojų, kurie savo išmintimi ir patyrimu padėjo man eiti, dažnai parklupus atsikelti, stotis ir vėl eiti. Buvo tokių, kuriuos sekdama, garmėjau žemyn, bet ir jie buvo mano mokytojai, nes ėmiau suvokti, kas yra tikras Mokytojas, nors išminties įkrėsti gali kiekvienas nelygu, kokia kaina.
Esu visiems jiems dėkinga:

Pirmajam Mokytojui – Algirdui Šeškui už tai, kad Tamsią Sielos Valandą ištiesė ranką ir parodė, kad MEILĖ yra Visa Ko pagrindas.

Sigitui Baltramaičiui, kuris su hatha joga mokė rūpintis kūnu, nepamirštant sielos.
Caren McErlaine, Senolių žinios nešėjai, kuri žadina moteryje moterį ir pasakoja, kokia stipri ir gydanti ji gali būti.
Cezariui Terueliui, kuris savo tiesiog buvimu parodė, ką reiškia būti vaiku Dievo karalystėje, talpinant savyje Kosmoso Išmintį.
Džun Juan Cigun galiūno, Siui Mintano, linijos instruktoriams, mokiusiems pajusti Kosmoso, Gamtos ir Žmogaus vienovę ir iš to semtis energinės galios ir dvasinės stiprybės.

Savo Reiki Mokytojams: Lenai Oborinai, Mariolei Chainskai, Romanui Dorau, Gediminui Savickui ir Vilmai Urbanavičienei, kurių kiekvienas savo išmintimi papildė Reiki, kaip Kosminės gydančios Meilės, sampratą. Nesugebėsiu išreikšti žodžiais savo dėkingumo, meilės ir pagarbos Reiki Tao Te Ki Meistrui Idris Laorui ir jo Mokiniams, Reiki TTK meistrams-instruktoriams Enėjai Tess Griffith, Emai Tyloch, kurių dėka atradau dar “kitokią” Reiki.

James Burgesui, sufijų Mokytojui, kuris privertė nusimesti iliuzijų skraistę ir pamatyti gyvenimą bei žmones tokius, kokie jie iš tiesų yra, ir vis tik juos gerbti. Pamatyti tiesą ir drąsiai būti atvira su savim ir kitais.
Nagvaliui Susan Gregg, kuri, net sapne atėjusi klausia: „Ar tu renkiesi iš baimės ar iš meilės?“ ir „Ką iš tikrųjų nori sukurti?“
Beatrice Bueno (Bea), kitai Miguel’io Ruiz’o mokinei, Susan Gregg bendražygei, už unikalią toltekų tradicijos iniciaciją gydymo kiaušiniu ir raginimą pasitikėti savo jėgomis.
Neaprėpiamo dydžio Širdies ir Malonės nešėjui Swamiui Šankaranadai, krija jogos linijos Mokytojui, kuris parodė, koks nepailstantis gali būti tarnavimas žmonėms, jų dvasiniam tobulėjimui be galo duodant ir duodant, ir duodant…
Lenkiuosi, pranam, savo buvusiai Sadguru, Gurumaji (Svami Čidvilasandos) lotoso pėdoms ir nesugebu išreikšti pakankamo dėkingumo už suteiktą Malonę, 12-ai metų suteikusiai man prieglobstį Siddha jogoje ir leidusiai su Ja tęsti savo dvasinę kelionę.

Idris Lahorui, kurio išmintį atradau ir šiuo metu iš jos semiuosi, bei jo padėjėjams, Samadevos meistrams: Enėjai Tess Griffith, Emai Tyloch, Luce van Rittem, Alenui Falduzzi, Olovier Benhamou ir kt., atnešusiems Samadevą į Lietuvą. Tęsiu mokslus Laisvajame Samadevos universitete, nes šio žinių lobyno man pakaks ne vienam gyvenimui…

Savo dukrai Ievai, kuriai, vengdama „motinos-pelėdos“ sindromo, tik padėkosiu, nes ji visada buvo ir dar ilgai bus mano mokytoja.

Sutikau daugybe bendraminčių ir draugų, kurių sąrašą pamatysite skyrelyje „Draugai“, su kuriais kartu einu gyvenimo keliu, dalinuosi patirtimi, mokausi, ginčijuosi, atrandu ir, tikiuosi, tobulėju: tai Gediminas Savickas, Zita Grigaitienė, Ramunė Truncė, Vilija-Kotryna, Anastazijos“ pasekėjai, mūsų mielas astrologų būrelis, mano astrologijos studentai, kurie verčia mąstyti ir tikrinti bei daugybė kitų, sutiktų mano kelyje, kuriuos dar prisiminsiu ir įrašysiu.

Mano gyvenimo keliai ir Kelias:

Baigiau anglų kalbą ir literatūrą Vilniaus Valstybiniame Universitete ir dėsčiau įvairiose aukštosiose mokyklose bei kolegijose.
Ezoterika susidomėjau dar studijų laikais, nuo to laiko lankiau ir lankau įvairius ezoterinius kursus bei asmenybės vystymo seminarus.
Domėjausi Dzen budizmu, po to kelis metus meditavau pagal Maharishi TM metodą.
1992 m. pradėjau studijuoti astrologiją ir nuo 2000 m. dirbu profesionaliai.
Nuo 1997 m. dirbu su Reiki energija. 2005 m. pradėjau vesti Reiki seminarus kaip meistrė.
2004 m. pradėjusi vertėjauti Susan Gregg seminaruose, nejučia tapau jos mokine. Nuo 2007 m. tęsiau mokslus jau toltekų mokytojų kurse.
Vertėjavau įvairiuose ezoteriniuose seminaruose, šiuo metu vedu Reiki Tao Te Ki seminarus, dėstau astrologiją, vedu astrologines konsteliacijas ir sudarinėju asmeninius horoskopus bei konsultuoju, verčiu ezoterines bei dvasines knygas iš anglų ir prancūzų kalbų.

2008 m. Lietuvoje pasirodė Prancūzijos Laisvojo Samadevos Universiteto (www.libre-universite-samadeva.com) atstovai su daugybe įvairiausių mokymų visuose trijuose lygmenyse – fiziniame, psichologiniame ir dvasiniame. Atradau neišsemiamus žinių ir išminties klodus ir nėriau jų gelmėn. Samadeva, arba Dervišų joga, Reiki Tao Te Ki – autentiška Reiki, atėjusi iš Kinijos (tiksliau, iš Indijos per Tibetą į Kiniją) ir dar nepatyrusi Vakaruose įneštų pokyčių, išlikusi su visa savo sistema, kai gydymas dar nebuvo atskirtas nuo gyvenimo būdo ir asmeninio tobulėjimo kelio. Tais metais gavau I pakopą, 2009 – antrąją, o 2010 birželį grįžau iš Prancūzijos su III Reiki Meistrės-gydytojos laipsniu. Toliau tęsiu studijas kaip Reiki TTK meistrė-inicijuotoja ir, panašu, kad šiame universitete žinios apie Reiki nesibaigia, todėl ketinu tobulėti toliau. Ši šaka man pasirodė daug stipresnė, autentiškesnė, nes nebuvo dar atskirta nuo energinių praktikų, todėl labiau įžeminanti. Toliau mokausi ten Dervišų jogos, Lu Yong Tao Te Ki, kuris yra neatskiriama Reiki TTK dalis, viena sistema, bei psichoantropologiją – Esybės psichologiją, giliau užkabinančią žmogaus esmę nei tradicinė psichologija. 2011 metų vasarą grįžau su Lu Yong Tao Te Ki ir Dervišų jogos instruktorės diplomais. 2014 m. tapau Lu Yong TTK mokytoja.

Prancūzijoje mokiausi ir toliau mokausi įvairių darbo su žmogaus neigiamomis emocijomis ir mąstymo schemomis metodų (emocinės laisvės, pasąmonės išlaisvinimo, Mudra Vision, Drugelio metodas), leidžiančių nepaprastai efektyviai (ir efektingai!) pagerinti savo gyvenimo kokybę. Todėl savo klientams galiu pasiūlyti ne tik astrologinę diagnozę, bet ir plataus spektro pagalbą.
2013 metais man buvo pasiūlyta paskaityti astropsichologijos paskaitų bazinį kursą Prancūzijos Laisvajame Samadevos universitete kai atsidarė nauja, 8-oji Samadevos šaka: menas, struktūros ir spinduliai (pagal dervišus „Ipteba e Badia“). ( http://www.libre-universite-samadeva.com), esu deleguota pravesti kursus Rusijoje esančiuose universiteto filialuose. Leidyklos „S.E.M. Reperes“ iniciatyva ir pritarus Idris Laorui buvo išleista mano paskaitų knygelė prancūzų kalba „La psycho-astrologie pour tous“.

Vedu Eufonines astrologines reprezentacijas (Astrodrama) pagal Idris Laoro metodą.

Daugybė mano ieškojimų ir bandymų man parodė, kad dauguma autentiškų dvasinių kelių turi bendražmogiškas vertybes, o tai ir suformavo mano pasaulėžiūrą.

Žvelgiu į žmogų kaip į gebančią tobulėti, nuostabią būtybę, nešiojančią savyje pozityvų pagrindą, kurį visuomet galima panaudoti savo ir kitų fizinės bei dvasinės sveikatos vystymui. Žmogus pats kuria savo ateities likimą, tačiau yra ir pamokos, kurias jis turi išmokti. Jos mūsų gyvenime kartojasi tol, kol pavyksta harmoningai išspręsti tas situacijas, o tai mes be abejonės galime padaryti. Taigi savo praktikomis ir metodais siekiu žadinti šias potencines galimybes, padėti kitiems, o kartu su jais tobulėju ir aš.
Gyvenu Vilniuje, bet labai myliu Kauną, kuriame prasidėjo mano dvasinis tobulėjimas ir, be abejo, myliu visą savo kraštą, kuriame man buvo skirta gyventi, augti ir dalintis savo žiniomis su kitais.