Astrodrama

Renkama grupė Astrodramai

Rudenį renkama grupė Astrodramai: ne mažiau 12 žmonių, kurie nori spręsti savo asmenines problemas. Numatomi pastovūs užsiėmimai su ta pačia grupe, kai dalyviai atstovaus planetas vieni kitų Astrodramose, taip padėdami sau ir kitiems rasti geriausius galimus gyvenimo problemų sprendimus.

Astrologinės žinios nėra būtinos, gali dalyvauti visi psichiškai sveiki suaugę žmonės. Užsiėmimų metu bus daromi pratimai Astrodramai pasiruošti, bus suteikiama šiek tiek teorinės astrologijos žinių, kad po truputį augtumėm ir galėtumėm efektyviai padėti sau ir kitiems.

Galimas užsiėmimų laikas darbadienių vakarais arba savaitgalio dienomis. Tarsimės.

BŪTINA REGISTRACIJA. Tel.: 869426016; (85)237 1424.

 

Kas yra astrodrama?

Astrodrama peržengia intelektualinį astrologijos supratimą. Tai – kūrybinis, spontaniškas ir dinamiškas pasinėrimas į žmogaus horoskopą. Čia mes dirbame su mitologiniais archetipais, planetų energijomis, kurios, kai pasijungiame į jas, teka per mus. Planetos atgyja ir mes tampame jų energijų nešėjomis. Tos energijos mus veda ir mes veikiame, judame, kalbame – „vaidiname“ tam tikras žmogaus gyvenimo situacijas. Taip pasileidžia galingas transformacinis procesas, kuris gali dramatiškai pakeisti ne tik mūsų supratimą, bet ir gyvenimą. Tai padeda suvokti savo psichologinius filtrus (mąstymo ir elgesio stereotipus) ir juos pakeisti, sujungti mus su savo Šaltiniu.

Naujaisiais laikais teoriškai ji išsivystė iš Jakobo Moreno Psichodramos ir Berto Hellingerio Šeimos konsteliacijų, tačiau iš tiesų tai yra amžių senumo misterijų praktikos, vykdavusios šventyklose ir sakralinių pagonių apeigų metu. Jos buvo skirtos apsivalymui, transformacijai ir susijungimui su savo aukščiausiąja Savastim. Pasijungę į mitologinius archetipus, dievus ir deives, jūs „tampate“ jais.

Energija, slypinti planetose, būstuose ir aspektuose yra mūsų psichės dalis, nesvarbu, ar tai pažiūrėsime pro psichologijos ar mistikos akinius. Mumyse veikia tie patys archetipai, kaip antai Marsas – veiklos ir įsitvirtinimo energija, Venera – grožio ir harmonijos supratimas, Saturnas – ribų bei disciplinos nustatymas ir t.t. Tačiau mes pamatome, jog jos kiekviename žmoguje pasireiškia skirtingai, pagal tai, kaip yra išsidėsčiusios gimimo horoskope ir kokie jų tarpusavio santykiai, ką parodo aspektai tarp planetų.

Grupė žmonių pasirenka atstovauti su rūpima problema susijusias planetas, trumpo sugrįžimo į save metu susijungia su jų energijomis, ir veiksmas prasideda. Žmogus, kurio klausimas „inscenizuojamas“, turi progos pasižiūrėti į save ir savo situaciją stebėtojo akimis ir jam labai daug kas paaiškėja. Mes pamatome savo pasąmoninius modelius, kuriuos naudojame ir kurie blokuoja spontanišką, kūrybišką mūsų gyvenimo tekėjimą, neleidžia realizuoti savo aukščiausio potencialo. Jis taip pat gauna energijos, kuri padeda jam keisti savo gyvenimą, suvokti ir padaryti harmoningus sprendimus problematinėse situacijose.

Vaidinimo įgūdžiai nėra reikalingi, po trumpo paaiškinimo žmogus sugeba pajusti per jį tekančias energijas, mintis ir nuotaikas, bei atitinkamai elgtis.

Dalyvauti gali bet koks suaugęs, psichiškai sveikas žmogus. Stiprūs emociniai ir fiziniai išsišokimai nepageidaujami ir stabdomi.

Reikalinga išankstinė dalyvių registracija, norinčiųjų statyti savo horoskopą gimimo duomenys. Per vieną susitikimą statome kelis horoskopus, todėl vietos ribotos, bet dalyvauti galima ir nestatant savo horoskopo, tai – labai gili ir naudinga patirtis.