Kas dabar danguje?

Šią savaitę Saulė maudosi su Jupiteriu palankiuose aspektuose, todėl palankus metas kelionėmsį tolimus, neištirtus kraštus, susipažinimui su kitomis kultūromis, akiračiui praplėsti. Tik jei įsimylėsite, neskubėkite ptikėti, kad taip amžinai ir bus: Neptūnas jums siunčia gražią iliuziją, visgi pasidžiaugti atostoginiu romanu galima.  Džiaukitės gyvenimu, švęskite gyvenimą.

Galima pagalvoti ir apie mokslus: seminarams, kursams, savišvietai metas palankus.

Mėnulis, pirmadienį po pietų įeinantis į Liūto ženklą, atneš jautrumą sau, savo asmenybei: nepriimkite asmeniškai kitų žmonių pasisakymų, tai – ne apie jus, tai – apie juos! Gegužės 31 dieną jau nieko svarbaus nebeplanuokite, Mėnulis – „tuščiam kelyje“ ir prieš įeidamas į Mergelės ženklą ilsisi.

Birželio 1 d. tinkamas metas tvarkytis, valytis namie ir darbovietėje, o taip pat peržiūrėti savo dietą, keičiasi sezonas, keičiasi maistas. Žarnynas gali tapti jautresnis. Nepatariama šiuo metu darytis operacijas, susijusias su žarnynu ir apgamais ir pan., bet jei būtina, nieko nepadarysi, nesibaiminkite, tikėjimas ir pasitikėjimas išgydo ir mirtinas ligas!

Palankus metas vedyboms ir įvairioms sutartims sudaryti, ypač aplink 17.00 val.

Astrologė pastebi, kad situacija danguje visada priklauso ir nuo asmeninio, gimimo horoskopo, todėl patarimai gali netikti. Norint tikslesnės informacijos geriau sudaryti savo asmeninį horoskopą.